14 Günlük Kedinin Yürümesi Gerekir Mi?

catslovee

Merhabalar 14 günlük yavru kedim var 6. gününde gözlerini açtı fakat şuan yürümeye başlamadı sürünüyor bacakları kuvvetsiz gibi birde göbeginde tüy yok bunun nedeni nedir? iki haftalık kedinin yürümesi gerekir mi?

16 CEVAP

catslovee

Evet öylr ama bundan önceki doğumda 18 günlükken ölmüştü kedi. Anne kedi boşvermişti emzirmiyordu istegimiz dışında bi doğum daha oldu kısırlaştırılmdan önce. O yüzden stres yapıyorum bunada bir şey olacak gelişimi yavas mı diye