Ne Sıklıkla Yaş Mama Verilmeli?

kedipatisii

Ben kedime ara ara yaş mama veriyorum fakat bunun bir kısıtlaması var mı? Veterinerim haftada iki kere verebileceğimi söylemişti. Bir zararı olur mu?

20 CEVAP

sevgican35

Haftada 1 kez veriyorum

zuhall

Iyi bir yas mamaysa tamamen onla besleyebilirsiniz kuru mamaya gore tabi ki daha iyidir.iyi derken schesir,instinct,animonda carny,naturea,gimcat gibi. Ama genelde iyi yas mama butce olarak fazla oldugu icin pek tercih edilmez. Onun disinda evde ona ozel yasmama hazirlayabilirsiniz.
Yas mamanin tas yaptigi sehir efsanesi kuru mamaya nazaran daha cok su tuketimini sagladigi icin aksine daha faydalidir. Icergine dikkat edildigi surece..

zuhall

Iyi bir yas mamaysa tamamen onla besleyebilirsiniz kuru mamaya gore tabi ki daha iyidir.iyi derken schesir,instinct,animonda carny,naturea,gimcat gibi. Ama genelde iyi yas mama butce olarak fazla oldugu icin pek tercih edilmez. Onun disinda evde ona ozel yasmama hazirlayabilirsiniz.
Yas mamanin tas yaptigi sehir efsanesi kuru mamaya nazaran daha cok su tuketimini sagladigi icin aksine daha faydalidir. Icergine dikkat edildigi surece..

zuhall

Iyi bir yas mamaysa tamamen onla besleyebilirsiniz kuru mamaya gore tabi ki daha iyidir.iyi derken schesir,instinct,animonda carny,naturea,gimcat gibi. Ama genelde iyi yas mama butce olarak fazla oldugu icin pek tercih edilmez. Onun disinda evde ona ozel yasmama hazirlayabilirsiniz.
Yas mamanin tas yaptigi sehir efsanesi kuru mamaya nazaran daha cok su tuketimini sagladigi icin aksine daha faydalidir. Icergine dikkat edildigi surece..

zuhall

niye 10kez gonderdigini anlayamadim :) Neyse bir de yasmamasini verirken biraz da su eklerseniz daha iyi olur. Nekadar su icerse okadar iyi.