Acana Ve Orijende Stok Durumu

SenanurKsl

Arkadaşlar kedimin maması bütmek üzere yeni mama alacağım acana veya orijen şuan stok durumları nedir devamı gelirmi mesela bi çok yerde Acana pasifica az kalmış 1 adet falan . En son stok sıkıntısı vardı diye hatırlıyprum devamı gelemeyebilir diye söylentiler vardı . Ve şuan alacqğım mamada bu yüzden çok eski tarihli olmasını iste itorum bilgili arkqdaşlar yardımcı olursa ve nerelerden arayıp bu durumu öğrenebileceğimi yazarsa çok sevinirim

9 CEVAP

Feronia

Bununla ilgili Şadanlar Pet ile iletişime geçebilirsiniz.

batinaydogan1

***/*********** vs gibi siteler çok güvenilir olmayabilir diye düşünüyorum. Acana ve royal caninde stok sorunu mevcut şu an. Ama belki petlebi tarzı siteler tedarik edebilirler. Bi sormak lazım:)

SenanurKsl

Tamamdır teşekkürler

SenanurKsl

Nedense hep petlebi tarzı sitelerden yapıyorum mama alışverisini güvenilirde olsa o tarz siteşere güvenemiyorum farklı farklı petşoplardan geliyor :/

******* petlebi ****** ********* ben buralardan temin ediyorum yada Petshop tan getirtiyorum internet sitelerinde bazı içerikler mevcut değil ama güvenilir Petshop varsa onlarda oluyor ben genelde wildprarier veya pasifica alıyorum ama pasificadan daha çok memnunuz gibi .

Mhmtskcioglu

*** de var aslında baktınızmı hıc

SenanurKsl

Tamamdır çok teşekkürler

riuhole

Geçen sefer aynı sorunu ben de yaşadım ama petlebiyle iletişime geçtiğimde hemen bir paket sipariş verebildim siz de deneyebilirsiniz. Acana pasifica özellikle bu markada ben de stok sorunuyla karşı karşıya kalıyorum hep:(

SenanurKsl

Aynı şekilde ben de o sitelerden alışveriş yapıyorum. Cevabınız için çok teşekkürler.