Bursa Da İyi Hayvan Sever Veteriner Kliniği Önerisi Olan Var Mı???

Ysfkyc

Merhabalar Bursa da işini sadece para kazanmak için değil gerçekten severek yapan önerebileceğiniz veteriner arıyoruz yardım ederseniz çok seviniriz teşekkürler..

4 CEVAP

Zeus1616

Bizde yildirim otosansite Mevlüt Ali Dulger Beye gidiyoruz Cok ilgili Hijyenik Gercek bir hayvansever 4 bucuk aydir sadece ona götürdüm Hemde sorunlu bir yavruya sahibim Sindirim sistemi gelişmediği icin devamli ishal sorunumiz vardı Ben kesilmesi icin ısrarla ilac istememe ragmen , tahlil istememe ragmen Hic bir sey yapmadi Hazir firsati varken herseyi yapip parasini alabilirdi Biz oglumun korkudan gözünün icine bakarken O bizi rahatlatti Ben gittikce yavru iyi olucak merak etme deyip Bide ustune keyfi yerindeyse bosuna getirme dedi Adam isini keyfii ve severek yapiyor Simdi 5 aylik kaplan gibi oglum oldu sayesinde Baska bi vet goturseydim ilaclarla ignelerle mahvederlerdi

Gul36

Biz Bursa'da olduğumuz zaman Otosansit'teki Yıldırım Veteriner Kliniği'ne gidiyoruz. Doktor bey gayet ilgili ve işinde iyi biri. İsterseniz bir bakabilirsiniz.

Tugbabilginer

keske olsa da yardım edebilsek :(

Ysfkyc

Teşekkür ederim arkadaşlar