Kedimde Tuhaflık

Khrmn

Erkek schottich fol kedim var iki gündür sevdiğim zamanlar oturduğu yer du damlası şeklinde hafif ıslk oluyor sebebi nedir acaba daha önce çiftleştirilmişti kızgınlık dönemindede değil neyden olur acaba

2 CEVAP

batinaydogan1

Ev içerisinde tedirgin olup onu korkutup huzursuz edecek birşeyler oldu mu.? Ya da son zamanlarda bir rahatsızlık geçirdi mi.?

Khrmn

Misafirlerim vardı biraz korktu çocuklardan kalabalıktan falan ondan olabilir mi acaba