Mama Onerisiii

Çakıl beye mama almam lazım normal de aldığım mama proplan. nd royal canin de kullandım bunların 3 u de 35 tl rc ve proplanin iceriginin kotu oldugunu biliyorum ama kedim nd yi sevmedi yaban mersinlisini aldim tavuklu narlisini aldim suan 25-30 civarı fiyata bir mama ariyorum siz çocuklarınıza hangi mamayi kullanıyorsunuz ? Yarın mama almaya gideceğim onerilerinizi bekliyorum .

4 CEVAP

batinaydogan1

Profine ya da Brit Care öneriliyor genelde. Bi bakın isterseniz. Ayrıca proplan içeriğini yeniledi şu anki içeriği nasıl biraz araştırmak lazım. Bide eğer kediniz proplan ile halinden memnunsa değiştirmeyin derim

Tugbabilginer

Ben kedilerimde nd kullanıyorum ve çok memnunum :)

Benim pisi mamayi ara öğün olarak kullaniyo normal de haşlanmış tavuk yiyor yani 1 kg mama iki ay kadar gidiyor

Sderli

Benim kedimde nd yiyor size önerimiz portakallı balıklı olacak