Kedim Vahşileşti Bir Anda Neden

merhaba kedim ilk geldiginde gayet uysal ve sevecendi kendini sevdirip kucağımızda uyumaya bayılırdı
geldikten 2 gün sonra ishal oldu 2 gün evde deli gibi ugrastık veterineri aradık sonrada götürdük veteriner igne vurdu sonra eve getirdik 2 gün ishalin geçmesi icin veteriner ne dediyse yaptık gecmedı sonra veterinere geri götürdük 6 gün tedavi edildi veterinerde kaldı
sonra eve geldi tabi bu durum yıpratmıştır diye düşündük ama veterinerden geldiği günde gayet sevecen di birlikte oynadık uyudu kucağimızda ama veterınerden gelelı 5 gün oldu günden güne uzaklasmaya basladı sureklı bır saldırma pozisyonunda üstümüze saldırıyor acıtmıyor tırmalamıyor ama sürekli bi saldırı durumunda heryerden üstümüze atlayabiliyor . onun rahatlıgı için her koşulu sağladık ev ı tırmanma tahtası kendine ait büyük bir alanı var istedigi gibi davranabiliyor neden olabilir ?

2 CEVAP

pinarsert

Geçmemiş bir ağrısı olabilir belki o yüzden huysuzlanabilir.

fazla ilgi gösterdim benimlede yatıyordu ama işim geregi eve geç gidiyorum bazen gitmeyeceğim günlerde olacak çok daha tedirgin hissediyorum bu konuda yanlız kalınca daha da uzaklasir diye son 1 günde daha da kötüleşti . Veterineri arayacağım bugün tesekkur ederım