Kedim Son Zamanlarda Benden Korkuyor

Edamemis

Son zamanlarda arada sırada yanına gittiğimde kaçıyor ve bir haftadır benimle yatmıyor oda değiştirdik bu nedenle olabilirmi ve çok tedirgin birşeylerden korkmuş gibi sizce neden olabilir

5 CEVAP

izmir_pet

ornek ben de kedimle yatiyorum hep odamda. Ve benim odam onun odasi dogal olarak. Farkli bi odaya gecsem benimle yatcagini sanmiyorum. Odamizi aricaktir. Muhtemelen oyledir yadirgamistir

batinaydogan1

Oda değişikliği sebebiyet olmuş olabilir. Tamamiyle sahiplendiği bir yerden ayırıp yeni bir yere gidince korkup tedirgin olmaları ve alışmaları biraz sürecektir. Ya da kedinize bağırıp kızdıysanız o yüzden de sizden korkabilir

Edamemis

Teşekkürler☺️

izmir_pet

Oda degistirdik derken siz mi odanizi degistirdiniz kedinizle birlikte?

Edamemis

Teşekkürler