Kedim Neden Çok Az Su İçiyor?

IREMBUSE

Kedim çok az su içiyor. su kabından su çok az eksiliyor. daha çok su içmesini nasıl sağlayabilirim ?

4 CEVAP

melikealgin

Ben sürekli bardakta birazcık suyla geziyorum.Oscar gorecek sekilde su kabına döküyorum o da aceleyle geliyo hemen suyunu iciyo.Diger turlu benimkinin de aklına gelmiyo ille göstermem lazım

gulmerve

Suyunu sürekli taze tutabilirsiniz, görmesini sağlayın birde suyu. Bildiğim kadarıyla kediler kendini ne kadar temizlerse yani temizlerken sıvı kaybederse o kadar sıvı tüketimi yaparlarmış. Temizleme sıklığına da bakın derim.

Minnakpatipuki

Su pınarı alabilirsiniz. Akan suyu içmeyi daha çok seviyorlar bu yüzden su tüketimlerini arttırıyor. Su pınarları pahalı gelirse bu linkteki gibi kendiniz yapabilirsiniz maliyeti 50 tl ye kadar düşüyor. https://m.youtube.com/watch?v=-eiBbXuu2-A

minikpatiii

Bazıları cok su içmez normaldir