Doğal Dış Parazit Biberiye Yağı

Elifmuzeyyen

Çocuklara aktardan biberiye yağı aldim enselerine ve boydan boya sirt ve karin kisimlarina sürdüm okuduğumda göre 3 günde etkisini gösteriyormuş bildikleriniz varsa yazarsaniz sevinirim

6 CEVAP

izmir_pet

kediler icin eger pire varsa uc gun falan gunde 3kez uygulanmasi iyi olur. Ozellikle bacak aralari, cene alti, enseye uygulamak gerekiyo. Enseden kuyruga kadar surersiniz elinizi veya pamugu. Ama asiri yagli kalmasin bikac damlasi yetiyo. Ve kediler kokusunu pek sevmez. Hizli uygulamak gerekir. Sonrasinda haftada bir yeterli

Elifmuzeyyen

@izmir_pet kediler için aktardan aldim 17.5 tl okudugum yerde uc gun gunde 2 kez yaziyordu ama cok yapmak istemiyorum dun pamukla yaptik hepsine kasindilar demek ki pireler hareket etti cok kacmadilar asiri tepki vermediler enseye bacak iclerine cene altina surduk aynen tesekkur ederim

izmir_pet

Bizlrin de gida olarak icebilecegimiz bisey. Zarari olmaz korkmayin. İnsallah ise yarar

Elifmuzeyyen

@izmir_pet icim rahatladi size cok tesekkur ederim:)

izmir_pet

rica ederim ne demek:)

izmir_pet

Sizin markayi bilmiyorum ama benimki dogal cok guzel. Kedileriniz icin mi kopek mi?