Kedimin Kakasında Kan Vardı Fotolu Ekliyorum

Konuyu bilenler biliyor kedim 7 aylık 6gun önce poposunda yapışan kakayi sildigim de peceteli olan resimdeki kanı gördüm veterinere de sormuştum kabız olabilir diye yaş mama verdim iki gün gayet normaldi.daha sonra kurekte olan dışkının bir bölümünde kanlı olduğunu gördüm en son 6kasimda ic parazit ignesi olmuştu başka bir veterinere sordum parazitten olabilir dedi.dun ve bu gün diğer kurekte ki resimde olduğu gibi dışkısı normal parazit hapı vereceğim sanırım tekrar sürekli takipteyim iştah hareket vs sorunu yok keyfi yerinde neden olabileceğini bilemiyorum parazit hapı sonrası devam ederse sanırım kaka tahlili yaptıracağım

22 CEVAP

bskkrky

Bide gaz çıkarmıyordu Bayadır şimdi yine çıkarmaya başladı, yolculuk yapmıştık bunlar bünye zayıflatarak parazitin boy gösterdiğini söyledi

bskkrky

Ben hills i/d kullanıyorum diyet mama bağırsakları hassas olduğu İçin

Bizde de şimdi de nurtopu gibi ishal başladı :( kan yok ama niye ishal oldu acaba

Acana pasifica yiyor

Bizde kanlı ishal yok çok şükür ama bı düzensizlik var dışkı da

Ecerana

Mamadan başka bişey mi verdiniz. Ben kedme cuma günü balık vermiştim iki gün kanlı ishal yaptı 4 gündür mamadan başka bişey vermiyorum bugün daha iyi en azından yumuşak dışkılıyor kan yok.

Ecerana

Ya ben her gün kuru mamanın yanında ev yapımı yaş mama veriyorum normalde ama bu ikşnci kedim mamadan başka bişey yiyince direk dışkısı ya yumuşuyor ya da ishal oluyor. Diğer kedim az su içiyor o yüzden hep kup kuru yapar ama yaş mama yiyince tam normal yapıyor. İkisi de birbirinden farklı ne yapacağımı şaşırdım