N&D Nin Hipoalerjenik Mamasını Kullanan Ya Da Bilen Var Mı?

bblackk

Kedim 2 aydır Nd nin tavuklu narlı düşük tahıllı kısırlaştırılmış kedi mamasını kullanıyor ancak aşırı derecede deri döküntüsü başladı ve 2 aydır azaldı çoğaldı ama bitmedi. Balıklıda da kısırlaştırılmış çeşit olmadığı için hipoalerjenik mamayı önerdiler fakat araştırıyorum bulamıyorum bilen varsa anlatabilir mi? Yalnız farmina ürünlerinden değil sadece farmina ND ürününe ait hipoalerjenik mamayı soruyorum.

1 CEVAP

gizemesersoy

merhaba, kedilerin bazen tavuğa hassasiyeti oluyor. o mamalardan haberim yok ama balıklı veya kuzulu mama alabilirsiniz. applaws okyanus balıklı kullanabilirsiniz onun kalorisi de düşük.