Profine/ N&D

bsrbsr

Kullananlar fikir verebilir mi. Yavru kedime mama almak istiyorum hangisi daha iyi ?

4 CEVAP

Alicveben

En kaliteli mamanın N&D olduğu söyleniyor her yerde. Ben hiç denemedim ama bütçeniz yeterli ise N&D alın bence. Ben Profine Kitten kullanıyorum ama daha çok 4 ay ve üstü kedilere gider diye düşünüyorum. Ben bu mamadan memnunum "800 gr + 2 yaş mama" paketi beni yaklaşık 1 ay idare ediyor :)

Ahsenbb

N&d mama kullanıyorum.Gayet kaliteli ve bu siteden almanızı öneriyorum taze geliyor.2 li yatak hediyeli olan paket uygun.Birkaç siteden daha denedim bi tanesi bayat bi tanesinde ise paket delik geldi koliyi açtığım anda kuru mama kokusu yayılmıştı bile.

melikealgin

Butceye uygun diyorsanız Profine.Ama bütçe sorun degil diyosanız N&D

ayse1310

Tabi ki nd iyi fiyat farkı da çok tabi iki mama arasında. Profine da iyi ama uygun fiyatlı denebilir.