Kediler İçin Müzikler

holyrana

yavrularınızın hoşuna giden müzikler var mı :) ? nasıl tepki veriyorlar?
şuan biz spotifyda bi playlist bulduk onu dinliyoruz... daha doğrusu behlül uyuyakaldı :D

13 CEVAP

Alicveben

Benim 6 kedim oldu 4 ü klasik müzikte sakinleşiyorlardı. Yani hırçınca oyun oynarken hiçbir işe yaramıyordu ama dolabıma çıkıp evi izlerken, şarkıyı açınca mırlıyorlardı ve hoşlarına gidiyordu. :)

ayse1310

Chopin açınca sakinleşiyor anasına çekmiş :))

nilveluna

bizim kedimizde rock tarzı açınca huysuzlanıyo onun dışında klasik müzikde de sakinleştiğini gözlemledim dertlenince de müslüm baba dinler bu kadar :D

holyrana

aynen klasik müzikte sakinleşiyolar müslüm gürsesi denemedim hiç

holyrana

beraber resitale gidin :)

SenanurKsl

Çok teşekkürler

kurban1525

Spotifyda böyle müziklerin olduğu hiç aklıma gelmemişti. Oğlum şu an müziğin etkisiyle ayağımın üzerinde uyuyakaldı. Teşekkürler :D

srplzngl

Kucagimda uyuyakaldi sarkilari dinlerken :)

Adac

Benim annem güzel annemi dinleyince sakinleşen bir köftem ve sütlaçım var.

holyrana

rica ederiimm ^^

SenanurKsl

Spotify da hangi playlist

CatMia

:))))) ayy kizginlik zaamaninda dinletsek yine uyuyip kalirlarmi