Mama Be Huy

irem1

Hayvanların yediği mamalar huylarına etki eder mi ?

11 CEVAP

irem1

Kedim hiç doymuyor o zaman :D

kurban1525

Asla :) böyle olsa sokak kedileri canavara dönüşmüş olurdu.

irem1

Kesinlikle benim kedim de öyle kendini hiç sevdirmez fazla hırçın acıktığı zaman hele tutabilene helal olsun :)

irem1

Anladım çok teşekkürler yardımlarınız için :)

kurban1525

Huy anlamı karakterse hayır.

irem1

Mesela mamasından dolayı daha saldırgan hareketler yapabilir mi ?

irem1

Haklısınız :) Teşekkür ederim :)

izmir_pet

mamayla yakindan uzaktan alakasi olamaz. Ama ac kalirsa karni doymassa hircinlasabilir:)

izmir_pet

bazi kediler cinsiyle turuyle ilgili olabiliyor. Veya kendi karakterlerinden daha salgirgan hircin olabiliyo. Bunu en iyi ben biliirm:) suan 8aylik bayagi akillanmaya basladi ama biraz yuz versem yuzume kadar saldriyo. Yanlis bisey yaptiginda yanlis oldugunu anlamasini saglayin

izmir_pet

Benimki zaten hircin. Bide acikirsa mama kutusunun icini karistirmaya basliyo direk. Beni isiriyo falan kiziyo hic doymuyo zaten:)

izmir_pet

birde mutlka enerjisini atsin. İplerle falan oyuncaklar yapip oynatabilirsiniz. İsirabilecegide oyuncaklar olsun. Bayagi yarari olacaktir