Uzaklastirici Spreyler İse Yariyor Mu? Tavsiye Edebileceginiz Hangisidir?

mimimomo

tv / kablo obegi ve perde uclarina falan uygulamak icin sprey kullansam diyorum (duyduklarimdan yola cikarak)
bu spreyler hakkinda hic bir bilgim yok. kedilere zarari olur mu, uzaklastirma konusunda gercekten caydirici midir ve son olarak onerebileceginiz hangileridir?
: ) tesekkurler

1 CEVAP

Alicveben

Bence kedilerin sevmediği kokular daha doğal olabilir ama bende çok iyi bilmiyorum. Mesela sirke