Kedim Kızgınlıkta Ve Kusuyor

aleynacamgoz

Alakalı mı bilmiyorum ama kedim kızgınlık döneminde pek yemekte yemiyor 2gündür iştahı baya kapandı, yaş mamasını bile çok yemedi. Az önce de uykusundan uyandı ve su gibi sıvı bi şekilde kustu neden olabilir bu bilgisi olan var mı?

8 CEVAP

irem1

Kızgınlık döneminde iştahsızlık normal. Geçene kadar çok az yiyip içerler. Ama kusması neden bilmiyorum bence önemli bir şey yoktur merak etmeyin :)

irem1

Kediniz erkekse bunlar çok normal merak etmeyin :)

kedibabasi66

Kızgınlık döneminde iştah azalması diye birşey yok. Bizimkiler çatır çutur mama yiyordu. Kediniz idrar püskürtme yapıp sonra kendini yalıyorsa bundan dolayı kusuyor olabilir. Parazit olabilir. Kedinizin karnını kontrol edin eğer şişme varsa parazit vardır. Tüy yumağını atmak için kusuyorda olabilir. Tüy yumağını çıkarmak için önce sarı renkte sıvı kusarlar.

kedibabasi66

İşeme değil o idrar püskürtme (işaretleme) :D
Erkek kedilere ben burdayım gelin beni bulun diyor :) Kapı altlarını bir bezle silin. Banyo kapısını açık bırakın oraya girip çıksın.

aleynacamgoz

Umarım normaldir ya anlamadım cidden bi de daha sonrasinda kapının kenarına işedi koku bıraktı sanırım

aleynacamgoz

Hayır kedim dişi, bende anlamadım işemesini o yüzden jsjahaha

irem1

Bu işte bi terslik var :D

1kivircik

Merhaba bir sonuca varabildiniz mi benimde kedim kızgınlık döneminde köpük gibi beyaz sıvı kusuyor