Reflex Mama

irem1

Mama fiyatlarının uçması nedeniyle biraz uygun mama almak istiyorum. Kedim 7 aylık acaba reflex kitten tavuklu alsam olabilir mi ? Reflex iyi bir mama mıdır ?

4 CEVAP

irem1

Çok iyi mamalar da var tabiki ama şuan onları alabilecek maddi durumum olmadığı için biraz daha uygun olması benim açımdan iyi ama sırf uygun olsun diye kedimi de istemediği ve sağlıksız mamayla beslemeyi istemiyorum. Reflexi deneyeceğim o zaman teşekkür ederim :)

irem1

Anladım çok teşekkür ederim :)

izmir_pet

kedimi aldim alali reflex yavru mamasi kullaniyorum. Cuvalla aldim yeni hatta. Fiyatina gore memnunum. Ama tabiki cok harika diyemem icerik hakkinda. Profine-brit-matisse alinabilirse daha iyi olabilir. Ben memnunum ama. Kedim de cok hassas ustelik

izmir_pet

mutlaka yavru mamasindan alin ama eger dusunurseniz. Ve eger memnun kalirsaniz cuvalla aldiginizda fiyat tam yariya duser