Kedilere Ton Balığı Verilirmi?

CatMia

Merhaba. Mia 8 aylık ve ara sıra yaş mama veriyorum. Ancak ne oldugu belli olmayan yas mamalardan vermektense ona ton baligi almayi dusunuyorm. Yagini suzdurup versem bir sorun olurmu acaba?

17 CEVAP

citagiz

Benim oğlum 4 aylık ve tavuğa alerjisi var mamasıda somonlu aylarca ishal yaşadık. Yaş mama hiç vermiyorum çünkü ne zaman yaş mama yese ishal oluyordu. Ben light ton balığı veriyorum yaş mama yerine haftada bir iki tane. Onun haricinde evde yoğurt yapıyorum. 2 kaşıkta yoğurt yediriyorum. Başka da zaten bişeyi sevmiyor :) Gayet iyi şuanda çok şükür sağlıklı.

Gozdetemizel

İnsanlarin yedigi ton baligini vermeyin dedi veteriner bize