Dişi Kedi Kısırlastırma? Ankara

CatMia

Arkadaslar ankara çankayada goturdugum veterinerimiz kısırlastırma icin 750tl fiyat soyledi

9 CEVAP

minnoskoss_123

Dişilerde 500₺ erkeklerde 300₺ diye biliyorum ben.

Mayis1

Bunun içerisinde testlerin fiyatı da vardır diye düşünüyorum. Eğer kan testleri falan dahil değilse çok fazla. Testleri yaptırmasanız bile en az 500₺ olur belki kendi karının düşünüp daha yüksek bir fiyat da verebilir.

Mischka

Anıtkabirin arka tarafında Sancak Veteriner kliniği var, gençlik caddesinde. Iki kedimi de orada kısırlaștırdık, ameliyat sonrası en az 2,3gün konaklaması dahil 500tl. Ilk kedimin ameliyatında fiyat 400dü fakat o zamamdan beri fiyatlar zamlanmıș haliyle. Kapalı ameliyat yapılıyor, yara izi yandan minicik bir delik ve ufak bir tane dikiș atılmıș oluyor. Tavsiye edebilirim biz memnun kaldık.

Veteriner klinikleri bedavaya yapıyor ya veterinere para vermeyin ev kedisi ise 50 tl alıyorlar yani veterinere para vermeyin biz yarın veterinerde yaptırıcaz

Veteriner klinikleri bedavaya yapıyor ya veterinere para vermeyin ev kedisi ise 50 tl alıyorlar yani veterinere para vermeyin biz yarın belediyenin veterinerinde yaptırıcaz

Belediyede yaptırın

CatMia

Belediye sokak hayvanlarina yapiyor diye biliyorm? Tets vs icindedir ekstra olara sadecev antibiyotik alicak o surecte burda kalirda kalma parasi aliriz ekstra dediler

minnoskoss_123

Belediyede geri verilme şansı olmayabiliyor.