Dişi Kedi Kısırlastırma? Ankara

CatMia

Arkadaslar ankara çankayada goturdugum veterinerimiz kısırlastırma icin 750tl fiyat soyledi. kedimiz dişi. Ancak bana cok uçuk bir rakam gbi geldi. Cankaya tarafında guvenilir ve daha uyguna kısırlastırma yapan veteriner önerileriniz varmıdır acaba? Ozellikle yıldız, birlik mah. Vs cevrelerde

15 CEVAP

CatMia

Pinar cok tesekkurler umarim bulurum, tavsiyelere acigim kimse yokmuuuuuuuu hu huuu :)

CatMia

?:(

O taraflarda fiyat olarak uygun bi klinik bulmanız pek mümkün değil açıkçası..

sevvalguralp

Sincana gelme ihtimaliniz varsa erkek kedi kısırlaştırma 250 tl ama dişi ne kadar bilmiyorum sizin gittiğiniz yerden daha uygundur sanırım

pinarsert

Şehrinizde hayvan hastanesi var mı? üniversitenin veterinerlik fakültesinde bir hoca yaptı ameliyatını. Hayvan hastanesine çevirmişler burada. Yada belediyenin bir hayvan hastanesi olabilir. Ben 130 tl'ye aşılarıyla beraber hallettim. Gayette sağlıklı şimdi. 750 çok fazla. Benimki de dişiydi.

CatMia

Banada cok fazla geldi. Birde ustelik operasyon sonrasi antibiyotik tedavisi icinde kalirsa kalma ucreti istediler:| sincan fazla uzak kaliyor tesekkurler tavsiyeniz icin. Universite hastanesi olmasi lazim ancak cokta iyi seyler okumadim oyuzden guvenipte goturmeyi dusunmedim hic.

pinarsert

Bence bir arayıp ya da ziyaret edip görüşün sonuçta Ankara. Ben Şanlıurfa'da yaptırdım. Buralarda veterinerler hep büyükbaş hayvanlarla uğraşıyor. Evcil hayvanlara saygı yok. Ben de zorlandım ama gidip görüştüğümde o güveni verdi bana. Size de iyi biri denk gelebilir belki.

pinarsert

Buradaki veteriner bile bana 450 tl dedi. Bu sömürmekten başka bir şey değil.

CatMia

Sanirim bu kisirlastirma isi artik ticari biseye donustu veterinerler icin :( orda bile iyi para vermisiniz.

pinarsert

Kesinlikle öyle. Kısırlaştırılmış kediler için mamalar da o şekilde . Veterinerimiz gerek yok almaya, mamasını yarıya düşürün yeter dedi. Umarım uyguna bulursunuz. İyi araştırın bence 750 çok fazla yazık paranıza emeğinize

Ares07

Ankara ve İstanbul gibi şehirlerde özellikle belli yerlerde ne yazık ki erkek 500 dişi 750 liraya kısırlaştırma yapılıyor :((

CatMia

Ares fazla geldi ama bana birde benden 1 hafta kalir dediler antibiyotik tadaviso surecinde ekstra kalma ucreti istediler.

pinarsert

Rica ederim...Ya ne demek antibiyotik tedavisi için. Veterinerimiz bize antibiyotik ilaç yazdı, şırınga ile ağzından veriyoruz 12 saatte bir. Gayette evde yapılabiliyor. Ne kadar abartmışlar.

CatMia

Oyle bir durumdan bahsetmediler bile bana. Miayi birde o veterinetden sahiplenmistik. Sanirim biraz ticari kaygilari olan bi hekimle karsilastik

CatMia

Oyle bir durumdan bahsetmediler bile bana. Miayi birde o veterinetden sahiplenmistik. Sanirim biraz ticari kaygilari olan bi hekimle karsilastik