Kedimin Cinsiyetini Anliyamiyorum Yardimci Olabilir Misiniz

Kedimin cinsiyetini disi diye biliyorum ama acaba yaniliyor muyum yardimci olabilir misiniz

9 CEVAP

izmir_pet

siz resim atin en iyisi:) bu arada izmirse ve gencse on yargi ndn olusuyor anlamadim? Belki resim atti ama hata olustu yuklenmedi. Belki unuttu. Yani cidden bi cvp hakki verin:)

patibik

Veterinere de sorabilirsiniz, şu canlıların bi taraflarını rahat bırakın artık resim falan...

kedipatisii

Patibik herşeye karşısın sen herhalde? Ne var bu arkadaştamı on kere soru sormuş? Sen su platformu bir rahat birakta insanlar istediklerini sorsun.

Fotoğraf atarsanız cevap verebiliriz siz saygısız insanlara bakmayın :)

Kazim1980

Resim koyarak sorun bari, görmeden bize gökten mi inerek malum olacak? Bu arada profilde bile resim yok, yeni açılmış.Bu tarz sorular çok yaygınlaştı artık, ön yargısız düşünemiyorum.

kedipatisii

Herkes formatı bilmiyor olabilir biraz daha anlayışlı olmalısınız. Fotoğraf koyma zorunluluğuda yok sonuçta :)

guineapigela

Ya bir seyi uzatmain manasi yok sorunun cevabini biliyorsaniz cevaplayalim surekli bu oluyor burada.bie soru cevaplanmasi yerine bir kisinim cevabinin polemigi saatlerce yapilmasini gereksiz seyler bunlar sacma bir yorumsa gulun gecin patibik biraz daha zaygili olmani oneririm negatif bir kisiliksiniz anladigim kadariyla

BurcuAyg

@kedipatisii herhalde sizde bilgisayar başında @patibik yorum yazsada ben de kavga çıkartıp cevap versem diye bekliyorsunuz.

Fotoğrafı varmı

Kazim1980

Haklısınız kedipatisii Hanım ama bahsettiğimiz arkadaş 19 yaşında ve İzmir gibi gelişmiş bir şehirden.O yüzden ön yargısız düşünemiyorum.