Eve Yeni Gelen 2. Kedim Bize Pek Pas Vermiyor

Merhaba herkese:) evime sokakta bulduğum bacağı kırık minnagimi aldım. Ameliyat ettirmeden önce bana karşı gayet sıcaktı kucağımda uyurdu,. Ameliyat ettirdikten sonra bana ve eşime karşı da biraz ürkek kaldı miniğim, travma yaşamış olmasına bağlıyorum ve üstüne gitmiyorum asla. Evdeki diğer kedim Luna ile çok güzel anlaşıyorlar, oynuyorlar, uyuyorlar. Luna neredeyse bizim bıdık da onun yanında. E tabi Luna da olunca bizimle hiç ilgilenmiyor ve iyice uzaklaştı sanki. Biz onu çok seviyoruz ama onun da bize yaklaşmasını istemiyor da değiliz

2 CEVAP

dorukhanalev

Bu tür konuların uzmanı değilim ama siz sıcak davranın izin verdiği sürece sevin onu ödüllendirin zamanla yaklaşacak ama zorla sevmeyin sakın. Zamanla size gelecek yavaş yavaş.

İyi tarafından da bakarsak, eski dostunuzla anlaşabilmiş olmaları muhteşem nadir bir senaryo :)

Mesajım daha uzundu ama çıkmamış. Yani diyeceğim önerilerinizi bekliyorum :)