Kedi İç Parazit İçin Kıl Kurdu İlacı Olur Mu

Kedi iç parazit için bi yerde okumuştum kıl kurdu ilacı oluyomuş bi bilginiz varmı? Bide pire için biberiye yağı denmişti sürdüm şimdi pireler kendiliğinden mi çıkar acaba?

5 CEVAP

Bilgisi olan varsa :(

Kimse yokmu yardımcı olabilecek ?

izmir_pet

İc parazit o dediginizi hic bilmiyorum bence gerek de yok. İc parazit varsa gidip ic parazit asisi yaptirin zaten. Olmamasi icin sarimsak verenler var dozunu ayarlayabilirseniz. Bence boyle ilaclari bosverin dedim. Biberiye yagina gelince haftada bir enseden kuyruga dogru uygulanir, tuyleride besler. Parazit varsa 3gun boyunca sabah ogle aksam surun. Enseden kuyruga, cene alti ve bacak aralarina. 3gun icinde pireler kacar

izmir_pet

**parazit dedigim yani pire varsa

Sarımsağı nasıl vermemiz gerekiyor acaba ?