Hangi Kısır Mama?

Fablemoon

Anket

Royal canın
(3 oy)
Proplan
(4 oy)
Toplam (7 oy)

Hangi kısır mama?

6 CEVAP

dorukhanalev

Oy vermiyorum. Bilinçli kimse bu ankete oy vermez. Kısır mamada favorim N&D. Başka marka kullanmayı düşünmüyorum kısırlaştırdan sonra. Acana orijen kısır kediye verilince sıkıntı olabilir diye düşünüyorum.

Feronia

İkisi de değil. Orijen Fit & Trim, Naturea veya Now Fresh olabilir.

dorukhanalev

@Feronia size bişe sormak istiyorum. zamanında özelden yazmıştım ama cevap alamadım buradan sorayım.

Kedim erkek ve kısırlaşınca erkeklerde idrar sorunu olabiliyor. Ve kesinlikle kısırlaştırılmış kedi maması kullanılması gerekiyor. Acana ve orijenin zararı olur mu ? Mineral miktarları diğer sterilisedlere göre fazla geliyor bana.

SenanurKsl

Ben de merak ediyprum bu konuyu @dorukhanalev

SenanurKsl

Bir de özelden yazmıştım yas mama hakkında bakabilirseniz çok sevinirim @feronia

gizemesersoy

ben de öyle düşünüyorum ama nd kullanabilirsiniz brit carein tüm mamaları düşük değerlerde gayet güvenilir mesela. en kötü matisse kullanılabilir, o bile royal canin ve proplandan iyidir.