Çiş Kokusu

Khrmn

Bir süreliğine misafirim olan schottish fold erkek kedi ilk zamanlar çişi kokmuyordu fakat 3 gundur cok agır ve yoğun bır şekilde koku oluyor ve anında evın her yerıne dağılıyor koku acaba nedendır

6 CEVAP

Senabalar

Kac aylik kediniz

srplzngl

su icme sikliginda bi azalma gozlemlediniz mi acaba?
su alimi azalirsa idrar kokusu artar cunku.

gizemesersoy

koku bırakmış olabilir mi. benim kedim kısır olmasına rağmen tuvaletinde çok ağır koku oluyor nadiren hemen boşaltıp yıkayıp baştan dolduruyorum kumunu

Senabalar

Erkek kedilerin ureme döneminde idrari daha keskin kokuyormus diye duymustum ama tam da bi bilgim yok

Khrmn

2 yaşında su içmeside normal ama

izmir_pet

Kum degisimi yaptiniz mi acaba? Belki yaptiysaniz bu kum mu koku yapiyor ama kokmamasi lazim. Benim iki kedim var ve hic boyle bi sorunla karsilasmadim. Vetmate uygulamsindan sorabilirsiniz