Arkadaşlar Ben Antalyayim Belediyeler Şuan Kısırlaştmaa Yapmiyor Bbildiğiniz Uygun Guvenilir Veterin

Tilsimesra

Uygun veteriner

2 CEVAP

kedipatisii

Ben barinaktaki veterinerle konustugumda yapmak zorundalar demislerdi. Bilmiyorum ne derece doğru ama :/ Hic arastirmadim fiyatları canım ama ben hep olimpos veteriner klinigine gidiyorum iyi bir yer. Telefonla arayıp sor istersen bir fiyatları.

Tilsimesra

Öyle ama şuan kapalıyız diyorlar 500 telden aşağı hiçbir veteriner yapmıyor 4 adet kedim var çok fazla ödeyemem okadar