Kedim Miyavlıyor

Alicveben

Kedim sürekli kapı açaldığı an dışarı fırlıyor. Neyseki apartmanın üst katında yaşıyoruz ve kedim bir üst kata çıkıyor. Nedense farklı kokuları hemen koklamak istiyor. Onu içeri alınca hemen bas bas miyapılıyor kapının önünde. Ne yapmam gerek???

5 CEVAP

Kediniz eğer kızışma dönemine girmişse bu normaldir fakat normal dönemlerde ise dışarı kaçma eğilimi vardır

Alicveben

Güncel

melikealgin

Benimki 3 aylıktan beri oyle.Oyun saniyor onu ama miyavlamiyo iceri alınca

Silagoz

Bizim kedimizde direk dışarı kaçıyordu fakat bir gün dışarı kaçtığını fark etmemisiz. Aradan biraz zaman geçti aradık ve evde bulamadık. Kapıyı açtık ve apartmandan miyavlama sesi geliyordu. Seslendik bizi görünce koşarak geldi. Çok korkmuş. O yüzden artık kapıyı açtığımızda kaçmıyor. Sadece çıkıyor ve geri giriyor. Ona nasıl bir çözüm bulunur bilmiyorum ama umarım kaçmaz

gizemesersoy

kediler çok meraklı canlılar keşfetmek doğalarında var ama sürekli kapının önünde miyavlaması kızgınlık döneminde olabileceğini düşündürdü.