Kedimin Neyi Var ?

gulmerve

Iyi akşamlar, kedimin kulakları soğuk bazen patileride soğuyor yardımcı olur musunuz lütfen?

4 CEVAP

Merhaba, kediniz bebek mi acaba daha? Benim de Lunayi ilk eve aldığımızda eğer kucağımızda değilse partileri soğuk oluyordu. Büyüdükçe bu durum düzeldi. Minik olmasından dolayıdır bence.

gulmerve

10 aylik henüz.. bazen soğuyor dediginiz gibi kucagimda ısınıyor bazen kendi kendinede ısınıyor ama beni korkutan kulaklarının soğukluğu

lokum_british

Sorularınıza veterinerlerden cevap alabileceğiniz "Vetmate" diye bir uygulama var. İsterseniz oradan da bir sorun, hızlıca cevap veriyorlar.

gulmerve

pekala çok teşekkür ederimm