Kedim Azgınlık Dönemine Girdi

Bademduman

Merhaba arkadaşlar kedim azgınlık dönemine girdi koku bırakmaya başladı ve evdeki diğer kedi ile sürekli kavga halinde kısırlaştırmak istemiyorum sürekli böyle koku bırakır mı???diğer kedimi kısırlaştırdım ama bu sefer yaptırmak istemiyorum

6 CEVAP

irem1

Kızgınlık dönemi geçene kadar maalesef devam eder. Neden kısırlaştırmak istemiyorsunuz ?

Bademduman

Bilmiyorum daha küçük diye kıyamıyorum galiba

melikealgin

Ne kadarlik kediniz

Bademduman

6.5 aylık

dorukhanalev

Erkek galiba 6.5 aylık küçük 8 aylık kadar olunca yapabilirsiniz.

Bademduman

Evet daha küçük ama koku bırakması sorun bir de sürekli evdeki diğer kediyi dövüyor