Lösemi Aşısı Ve D Vitamini

HuriyeAysu

lösemi aşısı bildiğim kadarıyla 2 doz kedime sadece tek doz uygulandı ve ikinci doz için gittiğimde gerek olmadığını söylediler bir problem olurmu yaptırmadığım için bir bilgisi olan var mı? bir sorum daha olacak ayrı bir soru daha açmayayım dedim kedimin suyuna günde 1-2 damla d vitamini damlatsam sorun olur mu ya da haftada bir ayriyetten multivitaminde veriyorum 4 günde bir bazıları hergün veriyor acaba ne kadar sürede verebilirim 8 aylık kedim

1 CEVAP

Bgisan

İlk soruyu bilemicem ama benim kedim 2,5 aylık ciddi bi rahatsızlık geçirdi. Kansızlık var hergün ferrum kullanıyorum. Ayrıca bağışıklığı düşük olduğu için de vitamin ve 1 damla D vitamini kullanıyorum