Yavru Köpek Hırlaması

Cavis

Herkese iyi akşamlar.2ay 10 günlük bir toy poodle yavrum var.Şimdiden söyleyeyim ilk yavru tecrübem,çevremde danışabilecigim

kimse yok malesef.Oyun oynarken ve bazı zamanlarda devamlı elimize atlıyor,ısırıyor.Hatta çoğu zaman hırlıyor.Birçok oyuncağı var fakat ellerimiz daha tatlı sanırım

18 CEVAP

Busragokcen

Normaldir benimki de 3.5 aya kadar ısırdı o ısırdıkça küstüm oyun oynamadım sonra yavaş yavaş bıraktı ısırmıyor şuan oyuncaklarıyla oyalanıyor ısırmak için

smgbkrccc

Küçük ırk köpeklerin daha baskın karakter olduğunu duymuştum. Şimdiden komutları öğretmenizi öneririm, ödül mamasıyla vs destekleyebilirsiniz. Geçmesini beklemek olumsuz da sonuçlanabilir ve onu davranış şekli olarak kendine edinirse ve sizi dinlemezse büyüdüğünde çok zorlanırsınız. Hiç olmazsa hayırı öğretmeniz lazım kısa bir süre içinde.

smgbkrccc

Şu an kedim var ve ben evde misafirim. Sev beni oraya oturma hayır ders çalışamazsın uyuyamazsın onu yeme ben yerim komutlarını o değil ben alıyorum mesela. Tabii kediler çok daha zor hayvanlar köpek gibi değiller ama örnek vermek için söyledim.