Hapsurmak

Senabalar

Kedimle oynarken ani bir hareketle parmagim birden kedinin kulagina girdi tirnagim da uzun yani baya girdi hissettim acaba bir sey olmus mudur. Aradan yarim saat gecti ust uste hapsurmaya başladı ve kulagini kaşıyor acaba bisey mi oldu

1 CEVAP

izmir_pet

kasimaya devam ederse, surekli kulagiyla ilgilenirse, veyada denge kaybi da yasanabilir. Boyle durumlar olursa mutlaka veterinere goturun. İnsallah biseyi yoktur gecmis olsun