Kedilerim Çiftleşmiş Midir

Sebenay

British shorthair cinsi 10 aylık bir oğlum var yaklaşık 3 aydır kızgınlık döneminde ve evimize bir dişi kedi geldi misafir olarak daha öncedende gelmiş olduğu için( o zaman kızgınlıkta olmadığından yaklaştırmamıştı) çok stres yaşamadı ilk iki gün birbirleriyle oyunlar oynadılar oğlum kızın üstüne çıkıyor ama hep farklı yerlerde dolaşıyor hiç amacına ulaştığını görmedim şimdi kız hala bizde ve fena durumda ama oğlumun sanki artık umru değil sürekli uyuyor yapamadığından kaynaklı artık vazmıgeçti bilmiyorum sadece bağırıyor üstüne çıksa bile hemen iniyor uykularımı kaybettim bağırışlardan ne yapmalıyım

1 CEVAP

Recai44

Öncelikle geçmiş olsun . Erkek kedinizle dişi kediyi bir odaya kapatmayı deneyebilirsiniz.