Kedim Hapı İçmiyor

Edamemis

Veteriner tüy dökme ve iç parazit için hap verdi ama içiremiyorum ne yapmalıyım

7 CEVAP

edasukur

Üç kedim var, hepsinin haplarını bir kapta ezip toz haline getirip ıslak mamayla birlikte veriyorum ben, ıslak mamayi çok sevdikleri için o şekilde anlamadan içmiş oluyorlar.

Mayis1

Köpeğe bile zor yutturuluyor. Ağzına koymakla iş bitse keşke ama bir şekilde çıkartıyorlar onu . Yaş mamanın içerisine koyarsanız sorun yaşamazsınız demişti veterinerimiz. (Köpekler için). Hapı yarıya bölerek ya da ezerek koyarsanız yutar bence. Ama hapı 2-3 saat sonra bir yerde çıkartabilme ihtimali varmış sanırım o yüzden damla öneririm

lokum_british

Ben de elimle ezip ıslak mamaya karıştırıyorum, silip süpürüyor hepsini.

Sebenay

Kafasını okşa biraz önce sonra elinle ağzını aç ilacı at ağzına direk yutuyorlar zaten

Elifmuzeyyen

Bir pparca cigere sarip veriyoruz biz kopusumuze hatta sut burgerin arasina koyup verince hic anlamıyor ama sekerli oldugu icin vazgeçtik uzun zamandır malum seker gozlerine cok zararli

Edamemis

Teşekkürler

Edamemis

Teşekkür ediyorum