Köpek Sahipleri Bakabilirmisiniz?

izzy

Merhabalar. ....
Köpeğiniz kaç aylık/kaç yaşında ve ne sıklıkla çişe indiriyorsunuz?

4 CEVAP

Kuti

5 aylık olacak sabah uyanınca her yemekten sonra her oyundan sonra gece enson saat 1 yada 2 indiriyorum sabah 6 ya kadar hic yapmıyor yavru olduğu için takip edince hic eve yapmaz dışarı yapınca ödül maması veriyorum tuvaletini yapınca hemen bekliyo

BENU

kopegım 1yasında sımdı gunde 6ya yakın tuvalete cıkarıyorum

izzy

Yavru ya tabi kas sisteminden dolayı tutamaz zor aşamalar

endofbeauty

7 aylik, gunde 3 kez havliyor asaga yukari ebdeyse. Disarda tabiki oynarken su icerken filan daha fazla ediyor