Kedime Yeni Yaş Mama Tarifi Hazırladım

SenanurKsl

Arkadaşlar kedim 5 aylık haftada iki kere yaş mama veriyorum ve kendim hazırlıyorum. Aşağıya fotoğraf koydum. Yeni yaş mama tarifi hazırladım kendimce miktarlarını ayarlama çalıştım. Hatalı gördüğünüz bi oran miktar var mı ya da sunu çıkarmalaısın su fazla gibi bilgili arkadaşlardan önerilerinizi bekliyorum. Aynı zamanda yapmak isteyenlere de yardımcı olur belki

19 CEVAP

SenanurKsl

Teşekkür ederim @feronia:))

ayse1310

@mimimomo aaa benimki çok seviyor ya :))

SenanurKsl

Aslında mesela 2 yemek kaşığı düşünün kpyduğum mamayı gelip gidip yiyo baya uzun süre sonra bi kaşık ffelan tekrar koyuyorum ama yine de kalabiliyo ben biraz en fazla ne kadar yiyebiliri düşünerek demiştim

SenanurKsl

Aslında mesela 2 yemek kaşığı düşünün kpyduğum mamayı gelip gidip yiyo baya uzun süre sonra bi kaşık ffelan tekrar koyuyorum ama yine de kalabiliyo ben biraz en fazla ne kadar yiyebiliri düşünerek demiştim