Kedim Kızgınlık Döneminde Değil Ama Yinede Eve Çiş Yapıyo

cerenaa

İki dişi kedim evin içine sürekli çişini yapıyo hergun yatak yikiyorum hali siliyorum kizginlik doneminde değiller kesinlikle eminim kucukken kuma yaparlardi asla eve yapmazlardi ama simdi gozumun icine baka baka evin icine yapiyolar kum degisikligi yaptim kabin yerini degistim kabi degistim kumu degistim hic bisey fayda etmedi bi oneriniz var mı

5 CEVAP

cerenaa

Son care olarak o degisikligi yaptim cunku eski kabinida yerinede yapmiyodu yaklasık 4 aydir bunun savasini veriyoruz

canimmivim

Sağlık probleminden dolayı olabiliyor bence vete götürün onun dışında kum kabını yerini sevmiyor olabilir ya da kumunun kendisi. Ya da stresten dolayı da olabilir

astrokedii

kisir degillerse belli sureden sonra ciftleme dusuncesiyle oyle her yere isaret birakabiliyorlar. en jyisi ikisinide kisirlastirmak

saganofe

Kum kabı değişikliği, kabın yerinin değişikliği, kumun markasının değişmesi kedilerde strese neden oluyor diye biliyorum.

Kumu azalınca üstüne kum ekliyorum, ona dahi bizimki isyan ediyor.

cerenaa

Erkek kedimi kisirlastirdim disileri kisirlastirmaya korkuyorum onlarin kisirlastirma sureci daha zor oluyomuş