Erkek Kedilerin Kızgınlık Dönemi Ne Kadar Sürüyor

Kısırlaştırılmamış erkek kedim var kızgınlık dönemine girdi yatağa kakasını yapıyor poposunu sürüyor işiyor bikaç gün dışarıya saldım kızgınlık dönemi ne zaman nasıl geçer kısırlaştırmaya imkanım yok maalesef bilenler yazabilir mi şimdi aldım tekrar eve aynılaeını yapmasından korkuyorum ailem istemiyor böyle dışarıya saldım iki üç gündür geçmiş midir kızgınlığı?

1 CEVAP

cerenaa

Benim kedimin 1 aydan fazla surdu kisirlastirmadanda gecmedi tek care kisirlastirmak belediyeye goturun ucretsiz yapiliyo diye biliyorum