Paticat Kedi Kumu

Cldkgkcs

Sanicat kullanıyoruz ama paticat diye bi markanın 10 kglık ikili paketini baya uygun fiyata gördüm sanicatın bir paketi fiyatına. Fikriniz bilginiz var mı arkadaşlar 2 paket alıcağım için de tereddüt ettim, yoksa deneyip ben bilgilendiririm :))

4 CEVAP

aarky

ben paticat kullanıyorum hiç sıkıntı görmedim kedim de bu güne kadar

bskkrky

Bana da uygun geldiği için iki seferdir ondan alıyorum. Önceki kum formixti daha pahalıya almıştım tabiki bu aldığım yerden de değişiklik gösterebilir. Ama koku konusunda ben iyi buldum

Elaay

10 kglik bizde bitirmiştik paticat kumdan fena değildi kullanılabilir.

Cldkgkcs

Anladım alıp deniyorum öyleyse, çok tşeekkürler :)