Mama Değişikliği Sonucu Tüy Dökümü?

gizoz063

kedim mamasını değiştirdiğim için biraz tüy dökmeye başladı bunun olacağı söylenmişti zaten fakat bu geçici bir durum mu yoksa devamlı böyle mi olacak? bir de geçiciyse ne kadar sürüyor tahminen?

5 CEVAP

izmir_pet

benimki yavru brnde tavuklu kullaniyorum ama evt bazi kedilerde cok tuy dokuyo. Birde felicia cok onerilmiyor yine aynini aldiyssniz aklinizda bulunsun isterseniz. Belki farkli markalar deneyebilirsiiz

izmir_pet

Belki gecici olabilir ama mamadan kaynakli da olabilir. Hangi marka neli mamaya gectiniz acaba? Tavuklu mamalar tuy dokumu yapar, tahilli mamalar yapar. Veya mamanin vitaminleri azsa tuyleri kotu etkiler

-Poncik-

biz de bir kaç kere üst üste mama değiştirmiştik fakat hiç böyle bir sıkıntıyla karşılaçmadık

gizoz063

izmir_pet tavuklu felicia kullanıyordum o bitti tavuklunun çok yararlı olmadığını öğrendim somonluyla değiştirdim şimdi

gizoz063

Felicia maliyeti uygun mamalar arasındayfı yani ortalama bi mamaymış tabiki öğrenciliğim bitince daha iyilerini de almak için uğraşacağım bonacibolardan falan iyidir en azından