Kedim Suyunu Döküyor

-Poncik-

Kedim yaklaşık 4 aylık oldu ve su kabını devirmeye başladı ve gün içinde susuz kaldığı için bardaklarımıza saldırıyor ve çeşmeyi kendisi açıp çeşmeden içiyor ve ben bu durumdan çok rahatsız oluyorum şimdilik su kabının altına metal bir tepsi koydum döksede halı suyu çekmesin diye fakat yine döküyor hemde gözümüzün içine bakarak lütfen bir çözüm önerin

16 CEVAP

Su kabı yeterince konforlu olmayabilir. Bszı kediler bıyıklarının kaba değmesine gıcık oluyor. Kabı değiştirin