Kedimin Garip Salyası.

Merhabalar yaklaşık 5 ay sonca sokakta ölmek üzreyken sahipĺendiğim bir kedim daha var. İlk geldiği zamanlar sanırım ikinci ayı falandı bu minik bebek hastalandı çenesinin altında boğazına doğru bir beze oluşmuş ve ağzının etrafı ıslaktı sürekli sanırım iltihaplı bir salya. Halsiz halsiz yatıyordu. Ertesi gün iş çıkışı veterinere götüreyim derken sanki hiç bir şey olmamış gibi iyileşti bizde erteledik. Bugüne kadar hiç bir sorunu yoktu ama aynı hasta hali yine tekrarladı. Halsiz yatıyor ve ağzının etrafı ıslak. Bu kedi henüz diş düşürmedi sizce ilgisi olabilir mi yaklaşık 5 aylık falan kendileri. Sabah ilk işim veterinere götürmek olcak ama yinede belki sizler de yaşamışsınızdır sormak istedim. Teşekkürler.

2 CEVAP

ayse1310

Galiba ağız enfeksiyonu olmuş bir veterinere götürün bence de mutlaka benim kedimin de gözü enfeksiyon kaptı bugün :(

Çok geçmiş olsun umarım çok hızlı ve sorunsuz bir şekikde iyileşirler. Çok üzüldüm