Karma Ve İç-Dış Parazit Aşıları Sonrası

ggore

Merhaba, 4 yaşındaki kızıma 5 gün önce (7 Aralık) iç-dış parazit damlası ve karma aşısı yapıldı. daha önce gözlemlemediğim koyu renk çapaklanma ve burunda akıntı oldu. İlk iki saat ateşi vardı ama sonraki günler dediğim gibi akıntı, çapaklanma olmaya başladı. Mamasını da çok az yiyor, sürekli uyuyor ve bi huzursuzluk hali var.
Daha önce yaşayan oldu mu böyle benzeri bir durumu?

2 CEVAP

kedigibiyiz

Merhabalar aşılardan sonra halsizlik iştahsızlık ishal kusma olabilir bunlar normaldir. Ateşin uzun süreli olmaması gerektiğini söylüyor benim hekimim. Benim yavrum 1 gün içinde kendine geliyor. Gözdeki çapaklanmanın uykudan olabilecğeini düşünüyorum. Ama biz hiç 5 gün gibi uzun bir süreyle yaşamadık bu durumu. Aşıyı yapan hekiminizi mutlaka aramanızı öneriyorum sevgiler

ggore

Cevabınız için teşekkür ederim, veterinerime ulaştım antibiyotik iğne vuralım dedi. Yarın götüreceğim, umarım iyi olur.
Teşekkürler, sevgiler