Veteriner Önerisi

beyzaulu

Merhaba. Bugün 6 ayın sonunda kedimin gözünden ameliyat olması gerketiğini öğrendim. Dört farklı veteriner tarafından muayene edilip sonunda beşinci bir veteriner tarafından anlaşılabildi sorun ama artık götürdüğüm yere güvenmiyorum. İstanbul ve mümkünse Fatih'e yakın bir yerde önerebileceğiniz bir yer var mıdır? Fatih belediyesi veterinerliği hariç. Şimdiden teşekkürler.

4 CEVAP

yasemen1

Maalesef avrupa yakasını bilmiyorum ama anadolu yakasından iki yer önerebilirim Atahşehirdeki İstanbul Hayvan Hastanesi ve Caddebostandaki Anatolia Hayvan Hastanesi. Çok geçmiş olsun inşallah hızlıca iyileşir❤️

beyzaulu

Çok teşekkür ediyorum tavsiyeniz için ama dışarı çıkmak çok strese soktuğu için yakın bir yer olmasını istiyordum :(

Bgisan

Bakırköy’de var uygunsa size adres tel verebilirim

Choqo

Bizim ufaklığın kurtarılmaz alınması lazım denen gözünü koşuyolundaki veteriner göz merkezinde kurtardılar kesinlikle tavsiye edebilirim biraz pahalı olabilir ama hem sokak hayvanları için büyük indirimler yapıyorlar hem de uzmanlıkları direk göz üzerine.