Diet Mama Kullanımı

Elif5353

Kedimin karaciğer yetmezliği vardı tedavi gördü düzeldi ama diet mama kullanmam gerekiyor.veteriner normal mama verirsen hastalığı tekrarlar dedi ama diet mama çok paralı maadi durumum kötü. Sizce diet mama sışında ne yedirebilirim. Ne yapmam lazım?

1 CEVAP

berilecem

Haslanmis yumurtanin satisini yedirebilirsiniz belki haftada 1 kere olmak uzere. Vitamin ihtiyacini karsilayabilir. Yine de kolesterol icerigi nedeniyle cok vermemek lazim.