Evde Besleyecegim Yavru Asilari Tam Bir Kopek Ariyorum Lutfen Yardimci Olun 2 Kizim Var Onlara Bir A

Semraakasya

Evime yavru bir kopek sahiplenmek istiyorum asilari yapilmis olursa vc egitimi almis lutfen yardimci olun iki kizim var cok istiyolar tabi bnde sokakta gordugumde icim parcalaniyor sogukta nasil duruyolar die inanin bir kopege battaniye ile orttum tirtir titriyordu ama buyuk die evime alamadim lutfen yardimci olun yavru ucretsiz istiyorum dost olsun bana ve cocuklarima arkads olsun

4 CEVAP

sevvalguralp

Sahipleneceğiniz yavruda büyüyecek o zaman nasıl bakacaksınız evde ? Diğer köpek büyük diye alamadım diyorsunuz

ayse1310

Kedi köpekler hızlı büyür yavru alacagım diğeri yavru degil diye alamadım diyorsunuz ama aldığınız yavru da hemen büyüyecek büyüdükten sonra bırakacak mısınız?
Küçük ırk istiyorsanız o başka ona bişey diyemem tabi ki iri köpeklere ev içinde bakmak daha zor. Sanırım isteğinizi yazıya tam dökemediniz.

betulaltundal

Yavru köpekte tuvalet eğitimini sizin vermeniz gerekir genelde eğer tuvalet eğitimi olan bir köpek arıyorsanız çok yavru olan bir köpek bulmanız zor. Ayrıca köpek bakımı oldukça masraflıdır aşıları tam olsun şartı koşmak yerine sahiplendikten sonra kendiniz yaptırmanız daha doğru olur sonuçta sürekli sizinle yaşayacaksa daha çok aşı yaptırmanız gerekecek ilerde.

Minnakpatipuki

Yuva arayanlar kısmından da bulabilirsiniz bakmanizi tavsiye ederim :)