Kedimi Kısırlaştırdım..

BenQ

Arkadaşlar kedim 7 aylık davranışlarında birşeylerin değişmeye başladığını gözlemlediğim an hemen kısırlaştırdım yaklaşık 11 gün oldu. Kısırlaştırmadan şuan gerçekten memnunum birkaç gün klinikte kaldı sağolsunlar gerçekten çok güzel ilgilendiler. Şuan maşallah çok uysal iyice kucak delisi oldu. Kısırlaştırma düşünen arkadaşlara tavsiyem geç kalmasın kedinin davranışlarında köklü değişmeler olmadan yaptırsınlar..

22 CEVAP

BenQ

Ayşe Nur hanım 0533 614 21 50 bu numaradan ulaşabilirsiniz

SenanurKsl

Çok teşekkürler :))

denizclkgl

Maşallah. Bence de öyle gerçekten

EZK

@ayse1310 Haklısınız ben de öyle biliyordum. Geç yapılmaması gerektiğini filan okumuştum hep.. Ama erken de bazen tehlikeli olabiliyor. Çok geç de iyi değil tabi. Ama erken olup da ölenleri de biliyorum ne yazık ki.. :(

Sarecansu

acaba nasıl değişmeler oldu? bilgilendirir misiniz benim kızım daha girmedi ama bende girmeden kısırlaştırmak istiyorum

BenQ

Günlük Davranışlarında değişimler gözlemledik çok belirgin değildi ayına girince de hemen götürdük

SenanurKsl

Çok teşekkürler :))