Kedimi Kısırlaştırdım..

BenQ

Arkadaşlar kedim 7 aylık davranışlarında birşeylerin değişmeye başladığını gözlemlediğim an hemen kısırlaştırdım yaklaşık 11 gün oldu. Kısırlaştırmadan şuan gerçekten memnunum birkaç gün klinikte kaldı sağolsunlar gerçekten çok güzel ilgilendiler. Şuan maşallah çok uysal iyice kucak delisi oldu. Kısırlaştırma düşünen arkadaşlara tavsiyem geç kalmasın kedinin davranışlarında köklü değişmeler olmadan yaptırsınlar..

22 CEVAP

BenQ

Beslenmesine dikkat etmek lazım yoksa garfielde dönebilir sevimli dostlarımız..

BenQ

Herkese teşekkür ederim maalesef yaptıracak arkadaşların çok iyi araştırmaları lazım biz bayağı araştırdık şuan tek sorunumuz doymak bilmiyor oluşu

kubraarll

20 gün şiddetli ağlamaları olunca ilk dönem boşluğunda Bende kısırlaştırdım 1 hafta oldu , İyi ki yaptırdım gözümün önünde çile çekiyordu resmen :/ Şuan kafasına takılan korumalık bile onu çileden çıkarmıyor . Ayrıca hiç beklemeden kısırlaştırılmış kediler için olan mamaya geçin çünkü böbreklerinde taş oluşabiliyormuş. :(

izmir_pet

kediniz disi mi erkek mi acaba? Bende kisirlastirmak istiyorum ama cok korkuyorummm

BenQ

Bizim oturduğumuz yere oldukça uzaktı ama güvenilir bir yer olduğu için burayı tercih ettik.. ücret konusunda yardımcı oluyorlar bizde öğrenciyiz zaten eğer ismimizi verirseniz size de birşeyler yapacaklarını zannediyorum

BenQ

Bu arada kedimiz erkek kızgınlık dönemine girmeden kesinlikle yaptırılmasını tavsiye ederim benim arkadaşım bu konuda 4 sene kadar geç kaldı şuan çok mutlu

BenQ

Bu arada kedimiz erkek kızgınlık dönemine girmeden kesinlikle yaptırılmasını tavsiye ederim benim arkadaşım bu konuda 4 sene kadar geç kaldı şuan çok mutlu

EZK

Çok geçmiş olsun. Ben kiyamadigim için üç yaşına kadar yaptiramamistim. Bi yıl olacak nerdeyse. Yaptıracak arkadaşlara iyi araştırın derim. Çünkü bazıları hiç dikkat etmiyor. Narkozun dozunu ayarlayamayanlar oluyor. Çok dikkat edin.

ayse1310

Çok geçmiş olsun. Bence 6.ay bitince 7.aya girince yaptırılması lazım ama benim fikrim tabi.

BenQ

Aynen onun için ekstra ürünler aldık ayrıca mama seçimi de kısırlaştırılmış olarak yaptım şuan çok şükür bir aksilik yok

Ahsenbb

Merhaba istanbulda mısınız nerede kısırlaştırdınız ve ne kadar ödeme yaptınız?

SenanurKsl

Ankaradasınız sanıırm yılbaşından sonra ben de kısırlaştırmayı düşünüyorum kedimi nerde yaptırdınız acaba ? Bir de böbrekleri için hangi ürünleri aldınız hangi mamayı aldınız yazarsanız sevinirim teşekkürler

kubraarll

merhaba , İstanbul'dayım . fiyatlar çok değişiyor. 500 750 falan
Veterinerimiz 350 tl' ye yaptı, Sağ olsun.
ben Proplan maması alıyorum , Şimdi kısırlaştırılmış olan mamaya geçiyorum..

kubraarll

Kedim Dişi ,
kızgınlık dönemi geldiyse korksanız da yapıyorsunuz , çünkü ağlamaları o kadar acı ki . olsun kurtulsun yazık dedirtiyor. :/
ilk gördüğümde çok üzüldüm pişman oldum açıkçası uykulu masum bi halde hakkını elinden kendi fikrimle aldığımı düşündüm. doğurup bi kez anne olsaydı dedim ama yavruların ne olacağı kimlerin elinde nasıl bakılacağını ya da sokağa mı atılacakti diye düşünüce ve şuan ki durumunu görünce iyi ki diyorum.

denizclkgl

Evet Ankarada Vetrium Veteriner Kliniğinde gerçekten çok ilgililer tavsiye ederim size Ayşunur Hanımın numarasını vereyim isterseniz çayyolunda klinik