Yavru Kedi Yaş Maması?

ayse1310

Yavru kediye yaş mama bir yaşına kadar her gün mü verilmeli sabah akşam?

7 CEVAP

CansuAyg

Haftada bir veriyorum eğer kendim ciğer vs haşlamamışsam her gün vermenize gerek olmadığını düşünüyorum :)

Sudeckmkc

Ayda bir veren de var sadece yaş mamayla besleyen de var. Sıklığını siz ayarlayabilirsiniz

Selma_

hergün verilirse yavru ishal olabilir biz haftada 1 veriyoruz.

Terranova

Her gün verilmez; yaş mamaya alışıp, kuru mamasını yemez sonra. Schesir vb. kaliteli yaş mamalar, hafta da 2-3 kez verilebilir.

ayse1310

Ben de haftada bir ya da iki kez sabah akşam verilebilir diye düşünüyorum da birisi yavru olduğu için hergün veriyorum falan dedi şaşırdım

selveroglum

haftada bir ya da iki

IREMBUSE

hergün yaş mama yerse sonra kuru mama yemeyebilir. ben yavru kedime bir paket 85 gr yaş mamayı haftanın 3 gününe bölüyorum.kalan mamayı buz dolabında saklıyorum. aralarında mutlak 1 gün bırakıyorum örneğin pazartesi çarşamba cumartesi veriyorum.bence kaliteli bir yaş mama olmasına özen gösterin .